Mersin Hurdacı

Telefon numaramız

+90 533 774 69 33

Yenişehir Hurdacı

Mersin Hurdacı

Mersin Koç Metal Hurdacı, Firmamız Tüm Mersin Genelinde Olduğu gibi yenişehir ilçemizdende Alım Yapmaktadır. Yenişehire bağlı Tüm Mahalle, köy ve kaabalardan hurda alımımız vardır. Firmamıza ulaşıp elinizdeki Hurdaların Miktarını bildirerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Günün her saati online olarak ortalama bir fiyat bilgisinede ulaşabilirsiniz. Bu yüzden, Hurdalarınızı satmak istediğinizde bizden mutlaka bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Yenişehir Hurda Fiyatları

Mersin Genelinde Hurda Fiyatları günlük, bazen saatlik bile değişebilmektedir. Bu yüzden, anlık fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için bize telefon yada whatsapp hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Mersin Hurda Fiyatları Sayfamıza bakabilirsiniz.

Mersin Hurdacı

Hurda Satmak, Hurdaların kalite yada fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Bina yıkımı, Kazan dairesi sökümü, Fabrika sökümü gibi ağır işçilik gerektiren hurdaları profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla güvenle yapmaktayız. Çünkü,  Çevre bilinci ve iş güvenliği konusunda profesyonel ve Lisanslıyız

Mersin Hurdacı, Koç Metal Firmamız 1985 yılından beri hizmet vermektedir. Güven, tecrübe ve teknolojik altyapısı ile her türlü hurda alımı yapacak, kesim, kırım, söküm gibi işlerdede profesyonel ekibi ile yanınızda olacaktır. Hurdacı Aramalarınız için size en yakın hurdacı koç metal olacaktır.

Koç Metal © 2024

Scroll to Top