Mersin Hurdacı

Telefon numaramız

+90 533 774 69 33

Hakkımızda

MERSİN KOÇ METAL HURDACILIK

Firmamız 1985 Yılından günümüze Mersin ve ilçeleri ile çevre illerde Hurda ve geri dönüşüm, Tehlikesiz Atık toplama ve ayrıştırma işi yapmaktadır.

Günümüz dünyasında geri dönüşümün hem ülke ekonomilerine olan katkısı hemde gelişen çevre bilinci esasları düşünüldüğünde sektörün önemi hayati bir konuma gelmiş bulunmaktadır.

MERSİN KOÇ METAL HURDACILIK

Dönemin şartlarında Mersin Sanayi sitesinde Hurdacı dükkanı olarak kurulmuş, 1997 yılında Mersin yalınayak mahallesinde faaliyet gösteren Hurdacılar Sitesi kurulduktan sonra hizmetine burada devam etmektedir.

özellikle 2004 yılından sonra avrupa uyum yasaları ile gelen düzenlemelerden sonra sektörde faaliyet gösteren firmalara ATIK TOPLAMA VE AYRIŞTIRMA tesisi zorunluluğu getirilmiş ve şartları sağlayan firmalar Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Lisans verilerek GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ olarak güncellenmiştir.

Koç  Metal Hurdacılık firmamız 2006 yılında bu şartları yerine getirerek geri dönüşüm belgesi almaya hak kazanmış ve TEHLİKESİZ ATIK TOPLAMA VE AYRIŞTIRMA tesisi olarak güncellenmiştir.

MERSİN ili ilçelerinde kurumsal ve bireysel her türlü yıkım , söküm işleri uzman kadro ve epikmanlarımızla , makina ve tecizatlarımızla güvenli biçimde çevreye duyarlı ve güvenli bi şekilde sertifikalı yıkım belgelerimizle ihaleli hertürlü otel , hastane , banka , bina yıkımı yapılıp binaya ait hertürlü hurda alınır alınan hurdalarınız geri dönüşüm amaçlı değerlendirilir.

Neler Yapıyoruz?

Hernevi hurda alım satımı yapmaktayız .Hurda demir, bakır, sarı, krom, kablo, nikel, paslanmaz alüminyum, beyazeşya, ev elektronik, bilgisayar hurdası ve kartları fabrika hurdaları temizlik işleri yapmaktayız. Siz zahmet etmeyin arayın biz gelelim, kadrolu elemanlarımızla iş güvencesini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.. KOC METAL MERSİN HURDACI olarak aile mesleği olan hurdacılığı,uzun yıllardır sürdürmektedir.KOÇ METAL HURDA  tüm hurda çeşitlerin alışını ve satışını yapmaktadır. Hurdalarınızı olduğunuz yerden alınır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan KOÇ METAL MERSİN HURDACI, müşterilerden gelen telefon doğrultusunda araç gönderir ve ekip tarafından hurdanın alınmasını sağlar.

Geri Dönüşüm

Kullanılabilirlik ömrünü tamamlamış her türlü metal ve metal dışı dönüştürülebilir malzemeleri toplayarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Ayrıştırma

Toplanan metal ve metal dışı dönüştürülebilir malzemeleri, Mersin Hurdacılar Sitesi'nde bulunan tesisimizde ayrıştırma ve paketleme işlemlerinden sonra geri dönüşüme gönderiyoruz.

Transfer

Atıkların toplanması ve taşınması işlemlerini, son teknoloji araçlarımız ve uzman ekibimizle kapınızdan alıyor ve peşin ödeme yöntemiyle gerçekleştiriyoruz. Firmamız, değerli metal ürünlerini çevre iller ve daha uzak yerlerde bulunan geri dönüşüm ve demir çelik fabrikalarına bizzat göndermektedir.

KOÇ METAL HURDACILIK

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Mersin’de her türlü hurdacılık ihtiyacınız için Koç Metal Hurdacılık

Deneyim ve Güvenin Simgesi

Biz, 39 yıllık deneyim ve güvenin simgesi olarak öne çıkıyoruz.

Mersin'de Her Türlü Hurdacılık İhtiyacınıza Çözüm

Tartım, ölçüm ve ödeme konularındaki referanslarımızla Mersin’de her türlü hurdacılık ihtiyacınız için Koç Metal Hurdacılık en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hurdalarınızı Değerlendirin

Elde ettiğiniz hurdaları değerlendirerek, hem kişisel kazanımlarınızı artırabilir hem de ülke bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca çevre insan sağlığına katkıda bulunmuş olursunuz.

Her Zaman Sizler İçin Hazırız

Sizi her zaman bekliyor, isterseniz ofislerimizi ziyaret etmenizi dört gözle bekliyoruz..

Kalite ve Güvenin Adresi: Koç Metal Hurdacılık

Koç Metal Hurdacılık olarak, kalite ve güvenin adresi olduğumuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Hizmetimizdeki Fark

Elde ettiğiniz hurdaları değerlendirerek, hem kişisel kazanımlarınızı artırabilir hem de ülke bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca çevre insan sağlığına katkıda bulunmuş olursunuz.

Firmamız 1985 Yılından Beri Mersin Ve Çevresinde Güvenle Hurda Alım Hizmeti Yapmaktadır. Hurdaların Toplanması, Ayrıştırma, Paketleme ve Press işlemlerinden Sonra Güvenle Geri Dönüşüme Yollanması ve Ekonomiye Kazandırılması Noktasında Mersinin öncülerindendir..

Koç Metal © 2024

Scroll to Top