Mersin Hurdacı

Telefon numaramız

+90 533 774 69 33

Akdeniz Hurdacı

Mersin Hurdacı

Mersin Hurdacı, Firmamız Koç Metal Hurdacılık Merkez Akdeniz ilçesi Sınırlarında Bulunan Tüm Mahalle ve köylerden Hurda Alımı Yapmaktadır. öncelikle Akdenize Bağlı, Nusratiye, Mesudiye, Hamidiye, üçocak, mufide ilhan, adanalıoğlu gibi mahaller ile, karaduvar, karacailyas, kazanlı, hal, mevlana mahalleri de başta olmak üzere, ihsaniye, bahçe, yeşilova, yanpar, naçarlı, kültür, kiremithane mahallerinde de hizmet vermektedir. bunun yanında, parmakkurdu, mithatpaşa, Bekide, camişerif, çankaya, güneş, gündoğdu, dikilitaş ve tüm Akdenizde Yerinden Alım Hizmeti vermektedir..

Akdeniz Hurda Fiyatları

Tüm Dünyada ve ülkemizde olduğu gibi, Hurda Fiyatlarını etkileyen Bir çok sebep vardır. Akdeniz ilçemiz içinde elinizde bulunan hurdaların miktar ve çeşidine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Hurda Satmak için bize ulaşıp en güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz Mersin Hurda Fiyatları Sayfamıza bakabilirsiniz.

Mersin Hurdacı

Mersin Genelinde ve çevre illerde Hurda Satmak yada Hurdalarınız hakkında bilgi ve fiyat bilgisi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. özellikle, Demr,Bakır,Sarı,Alüminyum,krom gibi metal hurdalarınız için mutlaka bizden fiyat almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü, deneyim ve güven ile son teknoloji ekipman ve ekbimizle günün her saati hizmetinizdeyiz.

Sektörde Kalite ve güvenin öncülerinden olan Koç Metal Hurdacılık, siz müşterilerine hizmet vermekten onur duymaktadır. Sizleri ofislerimize en azından çay içmeye davet ediyoruz.

Koç Metal © 2024

Scroll to Top