Mersin Hurdacı

Telefon numaramız

+90 533 774 69 33

Tarsus Hurdacı

Mersin Hurdacı

Mersin Hurdacı, firmamız Tarsus ve tüm köylerinden hurda alımı yapmaktadır. Firmamız Merkezi Mersin Hurdacılar sitesindedir. Tarsus Hurdacı, aramalarında miktar ve tonaja göre kendi araçlarımızla kapınızdan Hurdalarınızı güvenle almaktayız. Bunun için, bize ulaşmanız ve hurdalarınız hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Gerektğinde zman ekiplerimiz yerinde inceleme yapıp size bilgi verecektir. Ayrıca, Anlaşma durumunda, size en yakın hassas kantarlarda tartımı yapılarak peşin ödeme sağlanacaktıor.

Tarsus Hurda Fiyatları

ülkemizde ve dünyada olduğu gibi Tarsus hurda fiyatlarıda değişkendir. Borsa durumu, arz talep ve hurda çeşidine göre fiyat sağlanmaktadır. Bu yüzden, bize ulaşıp anlık ve online olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Dilerseniz Mersin Hurda Fiyatları Sayfamıza bakabilirsiniz.

Mersin Hurdacı

Firmamız Türkiyenin Her yerinde iş yapma gücüne sahiptir. Yeterli miktar ve tonajda metal hurdalarınızı değerlendrmek adına bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede atık durumdaolan Hurdaları ekonominize kazandırarak zarar etmemiş olursunuz. Arıca Çevre ve insan sağlığını korumakla beraber, ülke ekonomisinede katkıda bulunmuş olursunuz.

Koç Metal, Avrupa uyum yasaları çerçevesinde getirilen geri dönüşüm tesisi zorunluluğunu 2006 yılında yerine getirmiştir. Çevre ve şehrcilikbakanlığınca onaylı, lisanslı hizmet vermektedir. Firmamızın Ger dönüşüm tesisi, Yalınayakta bulunan Hurdacılar sitesi içerisindedir.

Koç Metal © 2024

Scroll to Top