Mersin Hurdacı

Telefon numaramız

+90 533 774 69 33

Mezitli Hurdacı

Mersin Hurdacı

Mersin Hurdacı, Koç Metal, Tüm mersin genelinden kapıdan hurda alımı yapmaktadır. Demir,bakır,sarı,alüminyum gibi metal hurdaları değerinde alıyouz. Mezitli ilçemize bağlı tüm mahalle ve köylerden Hurda alım araçlarımızla kapınızdan hurdalarınızı satabilirsiniz. Bunun için, bize ulaşıp miktar ve özelliğini bildirmeniz yeterli olacaktır.Gerektiği durumlarda uzman ekiplerimiz yerinde inceleme yaparak size gerekli bilgiyi vereceklerdir.

Mezitli Hurda Fiyatları

Mezitlide Hurda Satmak yada hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın. En güncel fiyat ve hizmet bilgisini anlık ve online olarak alabilirsiniz. yada  Mersin Hurda Fiyatları Sayfamızdan önbilgi sahibi olabilirsiniz.

Mersin Hurdacı

Firmamız 1985 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yalınayak Hurdacılar sitesi içinde merkezimiz konuşlu olup ülkemizin her yerinde iş yapma kabiliyetine sahiptir. Gerek uzman ekip gerekse teknolojik ekipman olarak Sektörün öncülerindendir. Bunun Yanında, Tüm Bina yıkımı, çatı, kazan dairesi vs gibi metal kesim işlerinide güvenle yapmaktadır.

Toplanan Metal Hurdalar Tesisimizde Ayrıştırma, paketleme ve press işlemlerinden sonra son teknoloji geri dönüşüm araçları ile güvenle geridönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir.

Koç Metal © 2024

Scroll to Top