Mersin Hurdacı

Telefon numaramız

+90 533 774 69 33

Mersin Kursun Hurda

Mersin Hurdacı

Kurşun genellikle pillerin, akülerin, boru ve balık ağlarının vageçilmez metalidir. metal malzemeler içinde suyun korozyonuna karşı en dayanıklı metaldir.yüksek miktarda asit içinde yada tuzlu suda yüksek direnç sağlamaktadır.ayrıca cami şadırvan kaplamalarda ve yine nükleer tıp alanında da radyasyon geçirmez özelliklerinden faydanılmaktadır.Bunun Yanında; Nükleer enerji tesisleri olsun Ağır savunma saniyi olsun hatta en ufak silahların mühimmat, araç ve gereçlerinde de kurşun görmek mümkün olmaktadır.ayrıca matbaa sektörüde kurşundan faydalanmaktadır.kullanım ömrünü tamamlamış kurşun hurdalar için en güvenli ve ekonomik yol tabiki geri dönüştürmekten geçer. zira kurşun hurdalar doğada binlerce yıl kalabilir ve gerek çevremizi gerekse insan ve hayvan sağlığını tehdit etmeye elverişlidir.

Neden Biz?

Kurşun Hurda Fiyatları

Kurşun Fiyatlarıda diğer metallerde olduğu gibi Londra Metal borsasında belirlenmektedir. tüm dünyanın metal fiatlarını belirleyen Londra Metal Borsasından çıkan fiyatlar, ülkemizdeki döviz kuru oranlarıyla hesaplanmakta ayrıca iç piyasadaki srz talep gibi etkenlerde göz önüne alınmaktadır.bu yüzden hiç bir metal hurda malzemeye burada somut vermek doğru bir yaklaşım olmayacağı için, anlık fiyatları öğrenmek için bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Kurşun Hurda Çeşitleri

  • Akü pil Kurşunları: Akülerin içinde bulunan genelde kalıp halinde asitle karışmış Kurşun Türleridir.
  • Kaplama  & Yaprak Kurşunlar: Cami Şadırvanları yada hastanelerdeki nükleer tıp odalarının yalıtımında kullanılan büyük plaka kurşunlardır.
  • Balıkçı Ağ Kurşunları: Diğerlerine oranla daha küçük ebatlarda bulunan balıkçı teknelerinde ağların karısmaması için Kullanılan türledir.
  •  

Mersin Hurdacı ve Hurda fiyatları hakkında bilmek bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız telefon ve whatsapp hatları günün her saati açıktır.

Koç Metal © 2024

Scroll to Top