Mersin Hurdacı

Telefon numaramız

+90 533 774 69 33

Hizmet Bölgeleri

Öncelikle belirtelim; Firmamız Merkezi Toroslar ilçesine bağlı Yalınayak mahallesinde bulunan Hurdacılar sitesi içinde konuşludur. Bunun Yanında; Akdeniz ilçemize bağlı Nusratiye Mahallesi 5007 sokak içinde şubemiz mevcuttur.

Bu yüzden: Tüm Mersin ilçelerinde olduğu gibi Akdenize bağlı tüm mahallerden hurda alımı yapıyoruz. Koç Metal Hurdacılık olarak elinizdeki hurdaların cinsi ve miktarını bize bildirdiğinizde, kapınıza kadar gelip yerinde fiyatlandırıyor ve peşin ödeme yaparak teslim alıyoruz.

Mersin Hurda ve Hurdacı Aramalarınız için, Mezitli Hurdacı Firmamız Koç Metal Hurdacılık Size En iyi hizmeti verecektir.

Sonuç olarak, elinizdeki hurdaları doğaya geligüzel atmak yerine bizlere ulaşıp bilgi verdiğiniz takdirde, yerinden güvenle alıyoruz hem kendi hemde ülke ekonomisine katkı sağlamış oluyorsunuz.

Mersin’de 1985 yılından beri hizmet veren firmamız koç metal hurdacılık, yenişehir ilçemiz sınırları içindende hurda alımı yapmaktadır.

Sonuç Olarak; Hurda Satmak Yada hurdalarınız hakkında bilgi almak için bize günün her saati ulaşabilir, dilerseniz bizi ofislerimizde ziyaret edip çayımızı içebilirsiniz..

Mersin Koç Metal Hurdacılık Genel Olarak Mersine bağlı Tüm ilçe ve Köylerden Hurda Alımı Yapmaktadır.

Firma Merkezimiz Toroslara Bağlı Yalınayak Mahallesinde Bulunan Hurdacılar Sitesi içinde Bulunmaktadır.

Sonuç olarak; Mersinin neresinde olursanız olun bize telefonlarımızdan günün her saati ulaşıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz..

Hacıhalilarpaç, Harfilli, Hüsametli, İlemin, Karaahmetli, Karahıdırlı, Karakeşli, Karayakup, Kargıcak, Kargıpınarı,
Kayacı, Kızılen, Kızkalesi, Kocahasanlı, Koramşalı, Kösbucağı, Kösereli, Koyuncu, Kumkuyu, Kuşluca, Küstülü,
ayrıca Limonlu, Merkez, Pınarbaşı, Şahna, Sarıkaya, Sarıyer, Sinap, Sıraç, Sorgun, Tabiye, Tapureli, Tömük, Toros, Tozlu,
sonuç olarak Türbe, Üçtepe, Üzümlü, Veyselli, Yağda, Yarenler, Yeniyurt ve Yüksek Mahallelerinden hurda alımı yapıyoruz.

Tarsus Hurdacı Firmamız Koç Metal Hurdacılık Mersin Yalınayak Mahallesi, Hurdacılar Sanayi sitesinde Konuşlu Olup, Tüm Mersin Genelinde olduğu gibi, Tarsus ilçemiz genelinde de Hurda Alımı Yapmaktadır. Belirli Miktar yada Tonaj üzerindeki Hurdalarınızı uygun Fiyat ve Koç Metal Güvencesi ile Yerinde Satmak için Günün Her Saati Bizlere Ulaşabilirsiniz..

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin ;

Mersin Ve Tüm ilçelerinden ve Ayrıca Çevre illerden Hurda Satmak, Yada Hurdacılık ve Hurdalarınız Hakkında Bilgi Almak için Günün Her Saati Bizlere Ulaşabilirsiniz..

Koç Metal © 2024

Scroll to Top