Mersin Hurdacı

Telefon numaramız

+90 533 774 69 33

Toroslar Hurdacı

Mersin Hurdacı

Mersin Hurdacı, Koç Metal Firmamız Mersine bağlı tüm ilçelerden hurda alımı yapmaktadır. Merkez Toroslar ilçesine bağlı, tüm mahalle ve köylerden kapınızda peşin ödeme ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Bize ulaştığınızda proesyonel ekibimiz size her türlü bilgiyi verecektir. gerektiği durumlarda yerinizde hurdalarınızı inceleyip fiyatlandıacaktır. Anaşma olduğu takdirde gerekirse size en yakın hassas kantarlarda tartımı yapılarak peşin ödeme ile alacaktır. Bu Yüzden, Hurdalarınızı satmadan önce bizden fiyat ve bilgi almanızı önriyoruz.

Toroslar Hurda Fiyatları

Toroslar ilçemize bağlı tüm mahalle ve köylerden alımı yaptığımız hurdalar için, fiyatlarımızı güncel olarak öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizlere ulaşıp anlık olarak online bir şekilde bilgi almaktır.

Dilerseniz Mersin Hurda Fiyatları Sayfamıza bakabilirsiniz.

Mersin Hurdacı

Merkezimiz Toroslara bağlı yalınayak mahallesinde bulunan Mersin Hurdacılar sitesi içindedir. Bunun Yanında Tüm Mersin genelinden hurda alımlarımız için son sistem geri dönüşüm araç ve uzman ekibimiz mevcuttur. Hurda satmak için bize ulaşarak kapınızdan güvenle ve peşin bir şekilde hurdalarınızı değerlendirebiirsiniz.

Firmamız Mersin Hurdacı Koç Metal Hurdacılık 39 yıllık güven ve tecrübesi ile sizlere Mersin ve çevresinde Hizmetvermektedir. Hurdalarınızı değerlendirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Koç Metal © 2024

Scroll to Top