MERSİN HURDACILAR SİTESİ

 Mersin hurdacılar sitesi nerede, yol tarifi ve faaliyet yürüten firmalar hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mersin Hurdacılar Sitesi 1996 Yılında Zamanın Şartlarında 100’e Yakın Dükkan Olarak Kurulmuştur, Gelişen Ve Genişleyen Sektör Günümüzde 150 ye Yakın Hurdacı ve GeriDönüşüm Tesisini Barındırmaktadır. Günümüzde Mersin için Yetersiz Kalmasına Rağmen Şartlar Gereği Faaliyetine Aynı Yerde Devam Etmektedir.

Bununla birlikte Mersin Hurdacılar Sitesi, Mersin şehir merkezinin 8 km kuzey doğusunda, Mersin Toroslar İlçesine bağlı Yalınayak Mahallesinde konuşludur. Burada faaliyet yürüten hurdacı ve geridönüşüm firmalarına götürerek hurda satacağınız gibi mobil olarak hurda alımı yapan yada bu hizmeti veren firmalara da hurdanızı satabilirsiniz.

Neden Koç Metal?

Firmamız Hurda Sektörünün öncüsü Gerek Ekip Gerek Ekipmanları ile Güven Çerçevesinde Hizmet Vermektedir. Özellikle Metal Hurdaların Kesimi Sökümü ve Yıkımı Gibi işlerde Uzman Personeli ve Peşin Ödeme Garantisi ile Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duymaktadır.

Hakkımızda

Mersin Hurdacılar Sitesi içinde Hizmet  Veren Koç  Metal 1984 den Günümüze Metal Hurda Alımı Yapmaktadır

İletişim

Adres: Yalınayak Mah. Hurdacılar Sitesi 102097. Sk. No: 34/A Toroslar/Mersin

Email: info@kocmetal.com.tr

Copyright © 2022 Mersin Koç Metal

                                                                                                    Mersin Hurdacı             Mersin Hurda Fiyatları

İletişime Geç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?